دیدار استاندار استان مرکزی با مردم شهرستان کمیجان

دیدار استاندار استان مرکزی با مردم شهرستان کمیجان <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

جناب آقای مهندس سهرابی استاندار محترم استان مرکزی باتفاق یک هیات 35نفره از معاونین استاندار و مدیران کل ادارات مختلف استان مرکزی در روز دوشنبه 28/9/84 از شهرستان کمیجان بازدید بعمل آوردند .

استاندار و هیات همراه درحین ورود به شهرستان کمیجان مورد استقبال بسیار گرم و پرشور مردم و مسئولین کمیجان قرار گرفت و از همان ابتدای ورود به صحبت با مردم و گوش کردن به درد دل و مشکلات آنان پرداختند .

در جریان این بازدید ، جناب آقای استاندار پس از افتتاح سه طرح عمرانی : سالن ورزشی بانوان ، ساختمان شرکت ملی گاز و سالن چندمنظوره اداره کل آموزش و پرورش کمیجان ، از شهرک صنعتی و بیمارستان امام علی کمیجان نیز بازدید نمودند و قول تکمیل کادر بهداشتی - درمانی و راه اندازی کامل بیمارستان مذکوررا در سه ماه آینده دادند .

پس از آن ، استاندار و هیات همراه در جلسه شورای اداری شهرستان که باحضورمدیران ادارات کمیجان و تنی چند از اعضای شورا و معتمدین محلی و بیش از 200 نفر از مردم در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، حضور یافته و به بررسی مسایل و مشکلات کمیجان پرداختند .

در این جلسه ، جناب آقای شعیبی فرماندار محترم شهرستان کمیجان  ، طی گزارش مبسوطی به توانمندیها و مشکلات شهرستان اشاره کرد .

نکته بسیار جالبی که در دیدار مهندس سهرابی و هیات همراه از کمیجان جلب توجه می کرد ، تاکید مکرر ایشان بر زبان ترکی بعنوان زبان رسمی کمیجان و لزوم مکالمه کمیجانیها به این زبان بوده است و جا دارد از این حسن توجه ایشان به امور فرهنگی و حفظ ارزش های فرهنگی و زبان سپاسگزاری نمائیم .

استاندار و هیات همراه سپس از وفس و میلاجرد بازدید نمودند .

 در جریان بازدید از وفس آقای استاندار به لزوم تسریع در مطالعه و اجرای جاده کمیجان - وفس - نوبران تاکید نمودند ، زیرا در صورت احداث این جاده فاصله کمیجان به تهران از 360 کیلومتر به 200 کیلومتر تقلیل می یابد .

در طول جاده مزبور ، جاده درحدفاصل کمیجان تا وفس ساخته شده است و فقط نیاز به بهسازی در بخش هایی دارد ، در حدفاصل نوبران تا آقچه قلعه نیز جاده سازی شده و با بهسازی قابل استفاده خواهد بود ، ولی در حدفاصل آقچه قلعه تا وفس به طول 45 کیلومتر نیاز به جاده سازی می باشد ، که امیدوار است اداره کل راه و ترابری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ، توجه لازم را مبذول فرمایند  .

/ 0 نظر / 9 بازدید