نظر سنجی

 

طبق یک نظرسنجی که توسط آقای سید حسین حسینی یکروز قبل ازانتخابات درکمیجان انجام شد درصد موفقیت کاندیداها به این شرح میباشد:

1-علی حسنی 98%                                2-رجایی 88%

3-جهانی و مرادی(

هرکدام) 64%              4-خانم جواهری 52%

5-حاج عبدالوهاب 48%                          6-عباس عیسی آبادی 40%

* **** **** ***** ****

میزان شرکت مردم کمیجان در انتخابات حدود ۶۵٪برآورد شده است

    
با 182 کشته و 350 زخمی، آمار قربانيان ممکن است به 300 هم برسد
به موجب گزارش خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ايرنا) به حرکت درآمدن قطار از ايستگاه خودبخودی، بدون هيچگونه کنترلی برآن، و در اثر ارتعاشات زمين بوده است
                                           ***××***

افزايش آمار قربانيان حادثه قطار باری در استان خراسان

19 Feb 2004, 01:58 UTC
اين مطلب را برای يکی از دوستان خود «ای  ميل» کنيد از اينجا چاپ کنيد
 
pixel.gif pixel.gifدر اثر به حرکت درآمدن بدون کنترل يک قطار باری حامل سوخت و مواد شيميايی آتش زا و انفجار محموله آن در استان خراسان دهها نفر کشته شدند. به موجب گزارش تلويزيون جمهوری اسلامی ١٨٢ نفر، که بيشترشان از ماموران آتش نشانی و امدادگران بودند، در اين سانحه در نزديکی نيشابور جان باختند. در حاليکه تعداد زخمی شدگان ۳۵۰ نفر اعلام شده است، به گفته مقامات محلی، شمار کل تلفات ممکن است به حدود ۳۰۰ نفر افزايش يابد.

pixel.gif pixel.gifبه موجب گزارش خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ايرنا) به حرکت درآمدن قطار از ايستگاه خودبخودی، بدون هيچگونه کنترلی برآن، و در اثر ارتعاشات زمين بوده است. قطار پس از طی مسافتی در نزديکی نيشابور از خط خارج شده و شعله ور شد.

AP Photo pixel.gifAP pixel.gif pixel.gifامداد گران و ماموران آتش نشانی که برای مقابله با انفجارهای نخستين خود را به محل سانحه رسانده بودند در اثر انفجارهای ديگری که در محموله های قطار باری رخ داد کشته شدند. فرماندار نيشابور و رئيس سازمان آتش نشانی منطقه از جمله قربانيان اين حادثه هستند.

AP Photo pixel.gifAP pixel.gif pixel.gifبه علت انفجارهای پی درپی پنج روستای واقع در اطراف ايستگاه به شدت آسيب ديده و تعدادی از اهالی آن به هلاکت رسيده اند. در اين ميان سازمان ملل متحد آمادگی خود را برای کمک به مصيبت ديدگان اعلام داشته است.

زمين شناسان در ايران می گويند ارتعاشاتی که موجب به حرکت افتادن ۵۱ واگن قطار شد در اثر وقوع زمين لرزه ای بوده است که مراکز زلزله نگاری شدت آن را 3/6 درجه ريشتر گزارش کرده اند.

M

سانحه تصادف دو قطار که منجر به ازدست رفتن تعدادی از هموطنانمان گرديد موجب تآلم خاطر ما شد بدينوسيله از طرف مردم  کميجان مصيبت وارده را به خانواده های مصاب تسليت میگوييم.

/ 0 نظر / 2 بازدید